Нарешті і у нас є мотоблок зубр!

Рекламні статті · 04.08.2011 22:01

Як часто буває у житті люди змагаються одне з одним. Наша сімейна пара не виключення. Я з чоловіком, як і наші сусіди по дачній ділянці, затяті дачники, і ми впродовж восьми років приховано і дещо жартівливо змагаємося одне з одним відносно того, в кого краще вдається вести садівництво. При цій негласній боротьбі наші діти гарно товаришують і щодо нас, дорослих, можна сміливо сказати, що в нас гарні товариські стосунки. Ми навіть разом проводимо час за шашликами, святкуючи початок чи закінчення періоду садівництва.

Так ось нещодавно з нами трапився кумедний випадок. В суботній день ранньої весни, я з чоловіком завітала на дачу, щоб провести ретельні підрахунки чого нам не вистачає серед насіння, підлагодити теплицю перед її використанням і зробити всякі інші дріб’язкові справи по підготовці до початку дачного сезону. Слід зазначити, що найголовнішою справою цього дня було очікування купити мотоблок, який ми купили по акційній ціні та й ще й з безкоштовною доставкою в супермаркеті, профілем якого являється садівництво. Новенький мотоблок мав не тільки допомагати вести господарство, але й стати предметом заздрості наших сусідів, адже з наявністю цього багатофункціонального пристрою, ми з чоловіком точно б перемогли у наших дачно-сусідських перегонах.

Близько дванадцятої години новенький мотоблок, з допомогою хлопців-вантажників у фірмовій формі з емблемою супермаркету, стояв у невеличкому сарайчикові по-сусідству з іншими знаряддями праці. Серед інструментів для роботи на землі щойно привезений мотоблок зубр для садівництва був предметом нашої з чоловіком розкоші.

Пів години потому я і чоловік, дуже задоволені собою і обновкою, сиділи в тихому лоні альтанки повністю заплетеній виноградною лозою, яка літніми днями боронить всю нашу сім’ю від палючого сонця, а вечорами дає нам притулок для відпочинку після праці, з чашками щойно завареного липового чаю. Саме в цей момент до нас завітало подружжя дачників по сусідній ділянці. Наші суперники-сусіди запропонували піди до них і подивитися на їх новенький мотоблок, який їм щойно доставили з супермаркету, в якому вони придбали пристрій на цій неділі по акційній ціні. Ми з чоловіком посміхнулись одне до одного і спершу запропонували зайти до нашого сарайчику. Коли ми вчотирьох стояли навколо нашого нового мотоблоку, як потім виявилося точнісінько такого як і у сусідів, всі одразу вибухнули сміхом. Після цього ми ще довго кепкували одне з одного. Вас цікавить просування сайту і розробка? Наша фірма допоможе вам у цьому.

Петров Андрей.

Коментарів немає залишити коментар